HARMONOGRAM ZAJĘĆ

GRUPA 2

GRUPA 2 (od 01.10.2019)
środa : 18.00 – 20.00 sala 106 ul. Sapety 8A
piątek : 18.00 – 20.00 sala fitness ul. Sapety 8

GRUPA 1

GRUPA 1 (01.10.2019)
poniedziałek :
15.30 – 17.30 Hala widowiskowo – sportowa ul. Sapety 8A
środa:
16.00 – 18.00 sala fitness ul. Sapety 8
18.00 – 19.00 sala fitness ul. Sapety 8 (zajęcia taneczne)
Czwartek:
17.00 – 19.00 hala widowiskowa ul. Miarki
Piątek:
16.00 -18.00 sala fitness ul. Sapety 8 (taniec klasyczny)

WYCZYN STARSZY – zawodniczki

WYCZYN STARSZY (od 01.10.2019)
Poniedziałek :
15.30 – 18.00 Hala widowiskowo – sportowa ul. Sapety 8A
Wtorek:
18.00 – 20.30 Hala widowiskowa ul. Miarki
Środa:
16.00 – 19.00 Hala widowiskowo – sportowa ul. Sapety 8A
19.00 – 20.00 sala fitness ul. Sapety 8 (zajęcia taneczne)
Czwartek :
17.00 – 19.30 Sala fitness (zawodniczki 2010,2011,2012,2013)
18.30 – 20.30 Hala widowiskowa ul. Miarki (zawodniczki 2009,2008,2007)
Piątek :
16.00 – 18.00 Sala fitness ul. Sapety 8 (taniec klasyczny)
18.00 – 20.00 Hala widowiskowo-sportowa ul. Sapety 8A
Sobota :
10.30 – 13.30 Hala widowiskowa ul. Miarki

NOWY NABÓR

NOWY NABÓR (od 01.10.2019)
Poniedziałek :
17.00 – 18.00 Sala Fitness ul. Sapety 8

GRUPA NABOROWA STARSZA

GRUPA NABOROWA STARSZA (od 01.10.2019)
wtorek 16.00 -17.30 sala fitness ul. Sapety 8
czwartek 15.30 – 17.00 sala fitness ul. Sapety 8

GRUPA REKREACYJNA STARSZA

GRUPA REKREACYJNA STARSZA (01.10.2019)
poniedziałek 18.00 – 20.00 sala fitness ul. Sapety 8
czwartek 18.30 -20.30 hala widowiskowa ul. Miarki

GRUPY

GRUPA REKREACYJNA STARSZA

GRUPA NABOROWA  MŁODSZA

GRUPA NABOROWA  STARSZA

WYCZYN STARSZY
16
WYCZYN MŁODSZY I
15
WYCZYN MŁODSZY II
14
GRUPA NABOROWA MŁODSZA
18
GRUPA NABOROWA STARSZA
21
GRUPA REKREACYJNA STARSZA
10
  • grupa wyczynowa - 180,00
  • grupa I - 160,00
  • grupa II - 140,00
  • grupa rekreacyjna - 140,00
  • grupa naborowa starsza - 140,00
  • grupa NOWY NABÓR - 100,00 ( 1 x w tygodniu )
  • opłata wpisowa jednorazowa -100,00

SKŁADKI

KALENDARZ ZAWODÓW

DATAZAWODYMIEJSCEZAWODNICZKI
15-16.09.2018IX Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej "O ZŁOTĄ MACZUGĘ"KatowiceŻaneta Hudzikowska
Hanna Wisiorek
Zuzanna Pacwa
Ewa Żukowska
Hanna Rabczak
Jagoda Gnyp
Antonina Skiba
Paulina Staniewska
Julia Misterek
Matylda Bercal
Marta Bednarska
Antonia Barczyk
Oliwia Chmielewska
16.09.2018Ogólnopolski Turniej w gimnastyce artystycznej o "Złotą Maczugę" KatowiceZuzanna Ochabowicz
Lilianna Żurek
Hanna Wysogląd
Matylda Katan
Milena Rogalska
Milena Szczepanek
Zuzanna Karkoszka
Jagoda Stolarz
Pola Adamska
Anastazja Groń
Wiktoria Niewierowicz
Małgorzata Pielorz
Natalia Rokita
Marta Kurek
Marta Pacwa
Patrycja Binda
6-7.10.2018MMMBielsko - BiałaPaulina Staniewska
Antonina Skiba
Zuzanna Pacwa
Ewa Żukowska
12-14.10.2018VI Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej "Warszawska Jesień 2018"WarszawaŻaneta Hudzikowska
Hanna Wisiorek
Zuzanna Pacwa
Ewa Żukowska
Hanna Rabczak
Antonina Skiba
Paulina Staniewska
Marta Bednarska
Zuzanna Karkoszka
Antonia Barczyk
14.10.2018 Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej "3 Dolnośląskie Dni z Gimnastyką Artystyczną" WrocławZuzanna Ochabowicz
Anastazja Groń
Pola Adamska
Wiktoria Niewierowicz
Milena Szczepanek
Magdalena Pluszczyk
Victoria Paluch
20-21. 10.2018VII Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska - BiałejBielsko-BiałaZuzanna Ochabowicz
Hanna Wisiorek
Natalia Rokita
Zuzanna Pacwa
Ewa Żukowska
Pola Adamska
Antonina Skiba
Julia Misterek
Magdalena Pluszczyk


26-28. 10.2018Mistrzostwa Polski w Układach Zespołowych w gimnastyce artystycznejDziwnówPaulina Staniewska
Antonina Skiba
Marta Kurek
Zuzanna Pacwa
Hanna Rabczak
Ewa Żukowska
03-04.11.2018X Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w gimnastyce artystycznejWarszawaZuzanna Pacwa
Ewa Żukowska
Matylda Bercal
Marta Bednarska
Paulina Staniewska
Antonina Skiba
24.11.2018Puchar Prezesa OZG w Gimnastyce Artystycznej w JaworznieJaworzno

 

Nasi trenerzy

Uczniowski Klub Sportowy „ENERGIA” Imielin

41-407 Imielin, ul. Sapety 8a
tel. 795 426 808

PKO SA LOGO

 

Konto PEKAO S.A. 
47 1240 4315 1111 0010 6108 8248